ELDES ESIM 384

SET ESIM alarm

Hybridný alarm systém ESIM384

esim384ESIM384 je hlavným produktom bezpečnostného systému ELDES. Náš profesionálny alarmový panel je vytvorený tak, aby vás informoval o bezpečnosti domácnosti. Budete upozornení na potenciálne hrozby, zmeny teploty v domácnosti a iné. Je tu možnosť povoliť HD video monitoring alebo ovládať rôzne elektrické spotrebiče!

Jednoduchá a flexibilná inštalácia

esimhybridHybridný poplašný panel ESIM384 sa veľmi jednoducho nastavuje. Obsahuje GSM/GPRS a bezdrôtové moduly, PGM výstupy a zabudované káblové pripojenia, aby ste ušetrili čas pri konfigurácii. Intuitívna utilita Eldes je vytvorená pre inštalatérov, aby proces inštalácie ešte urýchlil. Systém je možné na požiadanie rozšíriť o ďalšie PGM výstupy, káblové pripojenia a teplotné senzory. Preskúmajte nekonečné možnosti s ESIM384.

Špičková bezdrôtová technológia

bezdrot
Inovatívna bezdrôtová technológia od ELDES umožňuje pôsobivý bezdrôtový dosah až 3 km v otvorených priestoroch. Hrubé steny a viacposchodové nehnuteľnosti už nie sú prekážkou, vďaka čomu je inštalácia systému v rezidenciách a obchodoch spoľahlivá a jednoduchá.

Najvyššia úroveň ochrany proti votrelcom

ESIM384
ESIM384 okamžite upozorní bezpečnostnú spoločnosť a majiteľa domu v prípade: že sa do vašich priestorov vlámu nezvaní hostia; výpadok prúdu (externá záložná batéria bude fungovať až 30 h); alebo sa zlodej pokúsi rušiť bezdrôtový signál. Poplachový panel využíva šifrovanú obojsmernú komunikáciu s bezdrôtovými zariadeniami na frekvencii 868 MHz. 2x SIM karta zaisťuje extra bezpečnosť.

Urobte svoj domov inteligentným

SMART HOME
S ESIM384 jednoducho premeníte svoju nehnuteľnosť na inteligentný dom. Vyberte si preferované scenáre domácej automatizácie s až 32 rôznymi dostupnými možnosťami. K dispozícii sú 4 palubné PGM výstupy s možnosťou rozšírenia na 80*!. ESIM384 je možné použiť na ovládanie vašej garážovej brány, rôznych domácich spotrebičov, osvetlenia, kúrenia, zavlažovania trávnika atď. Bezpečnostný systém Eldes je vytvorený s cieľom šetriť čas a peniaze majiteľov.
*Používanie zabudovaných PGM výstupov, EPGM1, EPGM8, EW2 a EWM1.

Jednoduché pripojenie k monitorovacej stanici

monitoring
Pripojte ESIM384 jednoducho k takmer akejkoľvek monitorovacej stanici pomocou bezplatného softvéru EGR100. Podporuje 5 hlavných protokolov (SIA IP, Kronos, Kortex SMS, EGR100 a Contact ID). V prípade poplachu bezpečnostný systém okamžite upozorní užívateľa a bezpečnostnú spoločnosť, aby ochránili majetok pred akýmikoľvek pokusmi o vlámanie.

Kompletné zabezpečenie domácnosti s ELDES

home alarm
Až 144 bezdrôtových a káblových zón zaisťuje najvyššiu úroveň flexibility v zabezpečení vášho domova. Používajte rôzne bezdrôtové zariadenia ELDES (požiarne hlásiče, pohybové senzory, rôzne sirény atď.) a dramaticky minimalizujte čas inštalácie. Ak je to potrebné, môžete pripojiť káblové zariadenia tretích strán: 2-vodičové/4-vodičové detektory dymu, pohybové senzory atď., alebo inštalovať bezdrôtové aj káblové zariadenia. Vytvorte najbezpečnejšie riešenie!

Rôzne spôsoby ovládania bezpečnostného systému

alarm controll
Bezpečnostný systém ELDES je možné ovládať rôznymi zariadeniami. Vyberte si to, čo je pre vás a vašich rodinných príslušníkov najvhodnejšie: intuitívna a ľahko použiteľná aplikácia ELDES Security Mobile, káblové a bezdrôtové klávesnice, ovládač, SMS/hovory alebo použite automatizačné funkcie na zapnutie a vypnutie systému.

Výnimočné video monitorovanie

video monitoring
Rozšírte bezpečnostný systém ELDES pripojením ľubovoľnej RTSP IP kamery podľa vlastného výberu. Žiadne obmedzenia pre konkrétnu značku – vyberte si to, čo máte najradšej. Existuje možnosť pridať toľko kamier, koľko chcete, aby to bolo ešte bezpečnejšie. Môžete mať toľko kamier, koľko len vaše srdce túži, bez ohľadu na veľkosť alebo typ nehnuteľnosti, ktorú vlastníte – či už ide o malý byt, veľký dom alebo priestory vašej malej firmy.