PITBULL mini alarm


Pitbull GSM alarm má vzhľad detektora. No vo svojom vnútri skrýva malú bezdrôtovú poplachovú ústredňu. Zariadenie je napájané z adaptéra 230V AC / 15V DC a obsahuje záložný 9V nabíjací akumulátor. Pri poruche napájania siete vydrží cca. 16 hodín v prevádzke. Počas tejto doby upozorňuje majiteľa na stav napájania SMS-kou.

Tento na pohľad mini alarm v sebe skrýva plnohodnotný bezdrôtový systém do ktorého je možné pripojiť rozsiahle bezdrôtové príslušenstvo. Sú to najme detektory pohybu, magnetické kontakty otvorenia dverí alebo okien, detektory vibrácií (otrasov) , detektor zatopenia, detektor dymu, detektor plynu a iné. Novinkou je bezdrôtová ovládacia klávesnica s ktorou získate vzhľad „veľkého“ zabezpečovacieho systému.

Pitbull môžeme programovať pomocou SMS, ale aj pomocou programu, ktorý sa dodáva zdarma od výrobcu. K domácemu počítaču sa pripojí pomocou mini-usb konektora alebo vzdialenej komunikácie prostredníctvom GPRS.

Pre ovládanie systému si môžete vybrať najvhodnejší spôsob pre vás a vašich rodinných príslušníkov: SMS príkaz (vhodné pre chatu, garáž…), bezplatné prezvonenie (často používané), bezdrôtová kľúčenka (často používané), bezdrôtová klávesnica (veľmi pohodlné). A samozrejme v dnešnej dobe nemôže chýbať ani ovládanie mobilom cez Eldes Security App so systémom Android alebo iOS.